| Presecan_Claudiu_1999 a întrebat:

Am facut de curand upgrade la windows 10 am avut windows 7 si nu mi activat am mai facut treaba asta la o prietena tot asa avea windws 7 si am facut upgrade la windows 10 si la ea era activat.ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Downloadeza kmspico si activeazal tu

| Presecan_Claudiu_1999 explică (pentru KillaNoFilla):

Am incercat dar nu merge

| KillaNoFilla a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Wi8KCdVN3QE

linkul e in video
faci exact ce face ala
daca nu merge, ceva e gresit la windowsul tau

| gelu1970 a răspuns:

Probabil ca ai avut un windows 7 pirat.
cum de ai avut ideea geniala sa faci upgrade?
stai linistit ca prietena ta, in cazul in care avea windows 7 nelicentiat o sa vada peste putin timp
daca iti trebuie un windows 10 si nu vrei sa il cumperi, faci o instalare curata nu upgrade.
Dumnezeule mare...