| robysonyk a întrebat:

Am niste intrebari.
1. Daca vreau sa fac upgrade de la windows 7 la windows 10, am nevoie sa imi fie windows-ul activat?
2. Windows 10 este doar de 64bit nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce e cu licenta va fi upgradat cu licenta!

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Nu face update la Windows 10 pana nu se lanseaza varianta full si va fi disponibila in magazin, deocamdata nu toate programele sunt compatibile cu Windows 10 si nu faci decat sa te complici aiurea.

| robysonyk explică (pentru RobertMoon):

Daca as fi avut bani sa cumpar un Windows laughing Eu la's fi luat doar pentru ca era free nu de alta + mai bine iau una piratata activez windows-ul si gata

| RobertMoon a răspuns:

Nu am zis sa cumperi windowsul am spus sa astepti pana va fi lansat oficial deoarece mare parte din programe nu sunt compatibile cu el si mai sunt diverse probleme la driverul video, l-am instalat eu vorbesc din experiență.