| DizzYuzzY a întrebat:

Am facut in Microsoft Publisher un proiect si cand am dat print mi la printat pe 2 pag. Eu vroiam pe o pagina viceversa.

Proiectul are 2 pagini, cum as putea sa fac sa printez numai 1 pag? ca sa intorc eu foaia la imprimanta.

Multumesc Pentru timpul acordat:*

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-am lucrat cu Publisher dar iti sugerez sa mergi la un copiator si sa copiezi a doua pagina pe verso-ul primei pagini. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te 'napoi la clasele primare sa inveti gramatica! Englezule laughing)