| Lorenuta2000 a întrebat:

Am facut rost de o camera web, dar imi trebuie un CD de instalare sau ceva de genul asta. unde pot gasi asa ceva?

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Sau conectezi mufa USB la pc si driverele ar trebui sa si le ia singure. cel putin asa e la mine...

| LucianStroe a răspuns:

In functie de ce marca si ce tip este, gasesti driverele pe net.

| BlackBoyHD a răspuns:

Zi-mi ce firma e si modelul ca iti dau eu link download

| Pufulete456 a răspuns:

Eu am luat de la un prieten..mai multe nu stiu ce sa iti zic tongue

| alexmzr a răspuns:

Te uiti pe camera as vezi ce firma e si scrii pe google drivere (numele camerei) de ex: download drivere locitech... FUNDA?big grin

| Barbu_Andrei_1999 a răspuns:

Daca ii stii numele camerei web cauta drivere pentru ea si instaleaza-le pana una dintre ele functioneaza.

| Florea_Emmy_1999 a răspuns:

Incearca sa cauti driverul potrivit pentru camera web. daca vrei lasa modelul camerei ca comentariu