| molnarbob a întrebat:

Am facut un upgrade ( placa video GTX560Ti +procesor E8500 +sursa Corsair 650 W ) la pc-ul meu, am reinstalat win 7 ultimate x 64 si m-am dus sa vad ce nota iau pe componente ( rate computer ).Stupoare : inainte de a se termina verificarea completa a componentelor,chiar inainte de a afisa nota,cand ajunge la,, assessing disk performance" imi da eroare cum ca un driver nu e instalat corect sau sistemul de operare sau alt component nu e bun.
Daca stie cineva cum se remediaza aceasta problema va rog... vreau sa-mi vad nota...
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

In incearca si cu programul asta : http://download.cnet.com/......48074.html este foarte asemanator cu experience index din windows.

| molnarbob explică (pentru Jipa95):

Nu vrea nici asta