| RalucaFiore a întrebat:

Am facut update de firmeware la Samsung Galaxy S si a picat netul si nu mai porneste telefonul si nu am facut back up.
Daca ma puteti ajuta cu un sfat.Va rooog.

Răspuns Câştigător
| adrian_4038 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la un service nu mai incerca nimic pentru ca iti poate muri telu de tot asta daca se mai poate face ceva nu te zgarci la 40-50 de ron cat ar costa reparatia succes sper sal repari pentru ca e un tel ireprosabil am si eu

1 răspuns:
| RalucaFiore explică:

Mersi mult, sper sa ajung maine cu el la service.e super bun.cred ca s-a suparat pe mine caci intentionam sa-l schimb cu S II. happy