| 12stefy a întrebat:

Am filmat un video de 5 minute acum ceva timp pe un Nexus 4 cu Android 5.1. De cate ori incerc sa-l derulez, primesc eroare: "Unable to play this video. Please try again later.". Orice alte clipuri merg normal.

Nu prea mai aveam memorie cand am filmat, asa ca am presupus ca nu pot sa-l derulez din cauza ca am ramas fara memorie. Am sters sute de poze si clipuri, dar tot nu-l pot porni.

Dupa ce am mai eliberat din memorie, am inceput sa filmez din nou pana am ramas iar fara. Am filmat cateva clipuri de peste 10 minute, si pana la urma am primit o eroare care zicea "size limit reached", dupa care nu ma mai lasa sa filmez. Dar ultimul clip pe care am reusit sa-l filmez, inainte sa-mi dea "size limit reached", tot puteam sa-l derulez.

Am incercat sa-l trimit prin Bluetooth pe alt telefon si am primit aceeasi eroare: "Nu se poate derula, datele fisierului sunt incorecte". Am incercat si sa-l deschid cu alte aplicatii, tot nu merge. Clipul e acolo, are 5 minute si 435 MB, doar nu-l pot porni. Vreo idee?

1 răspuns:
| Fanu_Stefanu_1999 a răspuns:

Poate sa fie de la android eroarea, de exemplu mie mi-o disparut galeria de la updateul la 5 respectiv 5.1 si 5.1.1.Downloadeaza-ti din magazin play o aplicatie de filmat sau una de gallerie.Eu am downloadat kk gallery si merge