| stardeea a întrebat:

Am Flash Playeru instalat cu toate asta nu pot sa urmaresc inregistrarile emisiunilor de pe antena 3, imi zice ceva de genu Stream not found, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Pe moment, postul nu transmite.
Nu toate posturile de tv au dreptul de a transmite pe internet si nu tot timpul. Deocamdata, majoritatea posturilor de radio si tv si-au facut adresa (IP:port) pe care vor avea loc transmisiile, dar restul problemelor (logistice si tehnice) se vor termina mai repede sau mai tarziu.
Pana in anul 2012 toate posturile analogice trebuie sa fie schimbate pe digital si/sau pe internet.