| ellutza a întrebat:

stie cineva ce program am nevoie sa instalez pentru a vedea bine inregistrarile online, cum ar fi inregistrarile emisiunilor de pe antena 1, sau prima tv, pentru ca la mine ori se incarca fosrte foarte greu ori deloc si netul e ok. pe youtube nu am probleme. plsss poate ma ajuta si pe mine cineva!

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

Pai daca netul e ok la tine atunci lasa pe ziua urmatoare si intri direct pe site la antena 1 sau unde doresti sa urmaresti inregistrarile, iti dau un sfat descarca un program de curatare a calculatorului si pune-l sa isi faca treaba si incearca din nou sa intri pe site la antena 1 sau prima si vezi daca merge

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sasuke_9542 a răspuns:

Inseamna ca sunt inregistrate rau emisiunile. ce vitezaai la net?