| dolyan a întrebat:

Am formatat din greseala partitia care nu trebuia atunci cand am reinstalat windows 7, mai pot recupera cumva datele sterse? Ms

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sebastian11x1 a răspuns:

Da,se pot recupera, cred ca e un program numit get data recovery

| epiktor a răspuns:

Depinde de cate data ai avut, poti merge la un it service dar faza e ca pretul incepe de la 20 de euro/ 1Gb de data si nu e prea convenabil

| yulyanvip11 a răspuns:

Din pacate nu. deoarece. s-au sters din orice component al pc-ului. este o singura sansa. doar daca le-ai salvat pe un cd. dvd. sau stic happy altfel. nu le poti recupera straight face. fundita?tongue sunt primul.