| Diana1417 a întrebat:

Din greseala am formatat partitia E a laptopului in loc de D unde era un stic.Mai pot recupera ceva?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Da poti. insa cu cat trece mai mult timp sansele sunt mai mici. daca ai formatat azi de ex si nu ai scris informatie noua in acea partitie poti recupera un 90%

| rrrp a răspuns:

Poti recupera chiar mai mult de 90% daca nu ai scris nimic pe partitie. momentan nu mai scrie nimic pe partitia aia si iti spun eu un program care recupereaza.

| rrrp a răspuns:

Uite aici cateva. poti sa incerci cu mai multe, sa testezi...

NU mai scrie nimic pe partitia aia.
cand le salvezi (recuperezi), salveaza pe alta partitie, pe alt hdd sau unde vrei tu dar nu acolo pentru ca o sa scrie peste celelalte nerecuperate inca.