| Rasta a întrebat:

Am formatat un card micro sd fat32 si acum nu-l mai recunoaste deloc pc... ce sa fac... urgent!

4 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Fat32 e formatul default? Daca da incearca din nou, daca nu merge nici asa incearca Fat sau ntfs.

| Robert a răspuns:

Nu conteaza cum l-ai formatat.Vezi ca are ca un buton intr-un colt.Muta-l de pe pozitia pe care este acum.

| Rasta explică:

Imi aparea chestia asta "the disk is write protected. remove the write protection" cand voiam sa bag ceva pe el...dar acum vad ca nu vrea in niciun fel sa-l mai citeasca

| Rasta explică:

...pai asta e nasol...nu vrea deloc si l-am si restartat dar in zadar, alte idei?