| ktalyn178 a întrebat:

URGENT!
salut, am un card de memorie micro SD Kingstone de 2 Gb pe care nici laptopul cu toate driverele la zi nu-l citeste si nici telefonul, HTC Touch HD. Totusi, am bagat cardul intr-un Nokia, si l-am formatat. Ciudat e ca il amaratul ala de Nokia il recunoaste, dar in laptop si telefon, nu. Nici daca bag micro SD-ul intr-un adaptor, laptopul nu-l recunoaste... Ceva sfaturi, solutii, va rog, urgent...

1 răspuns:
| TheLiferRrR a răspuns:

1.Asigurate ca ai driver pentru acel card.
2.S-ar putea ca, cardul sa nu functioneze, poate laptopul nu accepta aceasta marca a cardului... Bafta!