| Mmmmmmmm1 a întrebat:

Am garanție la iPhone iar căștile nu mai merg cum trebuie, una se aude foarte încet, cateodata cu purici. Căștile sunt incluse in garanție? Daca ma duc cu ele mi le pot schimba?

Răspuns Câştigător
| Celcareajuta a răspuns:

Nu, nici macar nu ai cum sa demonstrezi ca sunt castile cu care a venit telefonul. Cel mai probabil datorita incurcarii firelor prin buzunare s-a slabit un contact in interiorul lor si poti sa le zici bye bye.

6 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Cumperi altele. 10 roni te costa. nu este o avere.

| Celcareajuta a răspuns (pentru octav005):

100-120 de lei costa.

| octav005 a răspuns (pentru Celcareajuta):

Imi dai mie 100 si iti cumpar 10 perechi. sunt niste casti de telefon. vezi alea de la Samsung se aud mult mai bine.

| Celcareajuta a răspuns (pentru octav005):

10 lei sunt falsurile chinezesti, cel mai ieftin am gasit originale la f64 de black friday cu 60 de lei, nu se compara sunetul

| octav005 a răspuns (pentru Celcareajuta):

Nu stiu ce sa spun. dar ori chinezesti ori originale. sunt toate facute in china? se le deosebesti? ca pe ele nu scrie firma?

| Friday13 a răspuns:

Uita-te pe garantie si vezi ce zice, accesoriile pot fi inculse sau nu in garantie.