| Daniel_9018 a întrebat:

Am gasit cooleru asta oare va da randament e bun? Cooler procesor Zalman CNPS5X Performa 92 mm PWM sau stiti alt model pana in 100 lei mai bun asta am vzt ca are 2800 rot
am stoket775

6 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Este un cooler foarte bun
Pe ce procesor vrei sa il pui?

| Daniel_9018 explică (pentru SouLIce):

Intel pentium d cpu 2.66 2.67 si ma gandeam ca poate il si ridic putin

| SouLIce a răspuns (pentru Daniel_9018):

Cu acel cooler il duci pe la 3.4

| Daniel_9018 explică (pentru SouLIce):

Sper sa fie o alegere buna happy multumesc ca mi ai raspuns

| KodrutZ a răspuns (pentru Daniel_9018):

Ce carcasa, ce sursa, ce placa de baza? Il impingi cu voltaj stock sau vrei sa tragi si de voltaj? In banii astia mai ai cam asa ceva, foarte bun - http://www.pcgarage.ro/coolere/arctic-cooling/freezer-7-pro-rev-2/
sau
http://www.pcgarage.ro/coolere/deepcool/gammaxx300/

| Daniel_9018 explică (pentru KodrutZ):

Sursa Floston FL500 Extra si o carcasa no name dar e foarte incapatoare