| maricel a întrebat:

Am gasit la cineva doua procesoare pentru PC. Intel Core 2 Duo 2. 13Ghz, si Intel Pentium Dual Core 2. 00Ghz. Vreau sa cumpar unul. Care este cel mai bun?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun este core 2 duo este generatie noua si are 2.13 gigahertzi vezi sa se potriveasca soketul cu placa ta de baza adica 775 sau 1155 ce soket ai tu si intreaba daca i-a dat overclock sau nu ca sa stii, daca i-a dat overclock numai cumpara.

| AngelHugz a răspuns:

E o intrebare buna...

| Sicoe_Seby_1972 a răspuns:

Care e compatibil cu socketul placii de baza

| george_3250 a răspuns:

Intel core 2 duo.

| vLaDz a răspuns:

Poi daca la primul este vorba de 1.3 atunci cel cu 2. 00ghz este mai bun este mai eficient!