| Közmyn17 a întrebat:

Am gasit o melodie pe trilulilu care imi place mult de tot. Da' pe youtube nu am gasit-o si vreau sa o descarc. Ce sa ii fac? :-s

Răspuns Câştigător
| GabiCh93 a răspuns:

Http://getmedia.info/
Foloseste link-ul asta.Intrand pe el vei fi intampinat de o pagina cu un camp pentru introducerea link-ului direct al videoclipului sau melodiei pe care vrei sa il/o downloadati de pe Trilulilu sau 220.ro.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca apex dc ++. scrii numele melodiei si se rezolva.

| Spintecatorul a răspuns:

Sa nu spui numele melodiei si iti voi da un link de unde sa o descarci.

| A_5617 a răspuns:

Pai.Scrie pe google: download [si scrii numele meloriei dupa download]. O sa gasesti mai multe variante. Si o sa te descurci. Succeswinking

| casy14channel a răspuns:

Da cum se numeste melodia, daca stii mergi si tu pe niste site-euri un potidescarca melodii!

| Sanzii123 a răspuns:

Daca ai mozilla, instaleaza DownloadHelper. E simplu si rapid si poti descarca orice melodie sau video de oriunde! Eu asa facwinking