| Bogdanlmb a întrebat:

Am găsit pc ul asta pe eMAG și mi se pare nebunie, pentru prețul asta oferă foarte bine.Ce părere aveți?
https://www.emag.ro/......D9GYVQMBM/

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu e nimic wow la el, e un pret decent pentru un i3 lansat acum 3 ani si un gpu lansat acum 2 ani.

| rius2000 a răspuns:

Un Pc decent nu e nu stiu ce ti as recomanda sa iti iei unul macar cu i5 daca e pentru gaming si mai mult spatiu de stocare ca se umple foarte repede din vreo 6-7 jocuri recente e aproape plin un tera sau doi e mult mai ok!