| Cubiclemon a întrebat:

Am gasit un pc second hand pe internet si vreau sa va intreb daca merita... daca nu va rog sa imi dati o idee pentru un pc mai bun la acelasi pret :

http://www.evocomputers.ro/......-ddr3.html

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

Pc-ul e bunisor, dar pretul este cam piperat, din cauza ca este un sistem brand marca Lenovo. Oricum procesorul este destul de puternic, memorie destula ...placa video este nici prea buna nici prea rea.dar daca ti-l cumperi pentru jocuri ar trebui sa iti schimbi placa video cu una mai rapida... nu te uita ca are 1 gb ddr3. daca nu are un GPU puternic degeaba are atata memorie.