| yonutz63991 a întrebat:

Am gasit un telefon cumparat din Anglia si zicea vanzatorul ca e necodat..Imi puteti spune ce inseamna?(adica merge sa ii pun o cartela cosmote)

Răspuns Câştigător
| RainOfColors a răspuns:

Adica merge sa il folosesti in orice retea. Nu este blocat intr-o singura retea. Deci da, merge sa-i pui cartele cosmote. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu este codat poti sa pui orice fel de cartela si Cosmote

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai posibilitate verifica ca este mai sigur decat pe vorbe

| SorinELoo7 a răspuns:

Da poti baga orice cartela in el. Bafta! Funat pentru ajutorul primit?

| Emilian601 a răspuns:

Necodat, asta inseamna sa ii poti pune orice tip de cartela, sper sa-ti mearga...