| Crash123 a întrebat:

Am GTA 3 pe Samsung galaxy s plus si imi merge foarte bine timp de 2 minute si dupa mi se blocheaza ce as putea sa fac ca sa imi mearga? FUNDA big grin

4 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Salut,
Dai un restart la telefon, pe galaxy s3 am avut aceeasi problema.
Mult noroc!

| roormaf12 a răspuns:

Reinstall sau arunca-l.Sincer androidul nu e prea bun, mai bine iti luai un iPhone(nu am avut niciodata probleme cu jocurile sau aplicatiile).

| SerbanescuLucianMihai a răspuns:

Stergel si i-al iarwinking sau e prea mare daca nu are virusiwinkingwinkingwinking

| Crash123 explică:

Iphone-u bun? rolling on the floor glumesti mi se pare cel mai jaf sistem de operare pe care il are ce e fain la el(nimic) asa ca eu zic sa iti arunci tu iphone-uwinking