| Criiiiiiiis a întrebat:

Am și eu o problemă -.-.
Am un aparat digital " Kodak ".
Iar când îcerc să bag pozele de pe el în PC ( cu USB ), nu merge. Înțeleg, mi-am reinstalat windowsul, trebuie din nou acel program pentru aparat : " Kodak software ".
L-am căutat pe google, dar când vreau să instalez programul la final, îmi apare :
http://i.imgur.com/eARNY.jpg

Răspuns Câştigător
| deavolu a răspuns:

Http://www.toggle.com/lv/software/download/kl645328.htm
si dedesubt de free dovnload sunt
Free mirror server 1
Free mirror server 2
Free mirror server 3
dai pe unul din ele
ar trebui sa mearga cu driverul asta

| Criiiiiiiis explică (pentru deavolu):

Imi apare aceeasi eroare + http://i.imgur.com/WtjnK.jpg
Nu cred ca o sa mai mearga vreodata, multumesc oricum.

| deavolu a răspuns (pentru Criiiiiiiis):

Imi pare rau dar de ce nu scoti cardul din aparat si il bagi in calculator?

| Criiiiiiiis explică (pentru deavolu):

Sincer. Habar n-am!

| deavolu a răspuns (pentru Criiiiiiiis):

Ok ai laptop? daca da in lateral sau in fata ai o intrare mica unde bagi cardul,
daca ai calculator de masa ar trebui sa fie in fata undeva deasupra sau dedesubt de cdrom sau dvrom daca e model mai nou are daca nu sorry,
cardul il gasesti in aparatul foto langa baterii apesi pe el si iese

| Criiiiiiiis explică (pentru deavolu):

Nu merge.
Las-o balta...

7 răspunsuri:
| deavolu a răspuns:

Ce windows ai si cum se numeste exact aparatul?

| Criiiiiiiis explică (pentru deavolu):

Windows XP
Kodak c913