| loveiseverything a întrebat:

Dau funda! Am un aparat foto kodak si as vrea sa descarc pozele din el in pc insa programul easyshare "face figuri" ...nu merge.
Ce alt program pot sa mai folosesc ca sa pot sa descarc pozele in pc?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| usy313 a răspuns:

Baga aparatul in cablu de date si apoi cablu in pc si asteapta sa iti apara fereastra aia care iti zice cum ai vrea sa deschizi, in folder, winamp, ce iti mai apare acolo, si vezi ca in lista trebuie sa fie Scanners and Cameras dai pe el si te descurci mai departe ca trebuie doar sa selectezi pozele si sa dai se la scoata in pc, poti sa iti alegi si folderul. MERGE 100 % si eu am avut aceiasi problema cu un aparat.

5 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Eu folosesc easyshare si nu am probleme. Trebuie sa dai mai multe detalii cu erorile pe care le face la tine.
Alt program... nu stiu.

| XenofX a răspuns:

Si eu am aceeasi problema
big grin
si chiar nu stiu thinking

| ChibiRose a răspuns:

Exact aceasta problema am si eu. EasyShare e o maree prostie.Iti recomand sa-ti cumperi un citittor de card, nu e mai scump de 100 lei si merge si pentru. telefon.

| r2d2 a răspuns:

Niciun alt program. Cel mai simplu e sa scoti cardul si sa l bagi intr un stick asta daca ai (cumparati unu daca nu e o afacere de milioane). Il conectezi la PC si o sa ti se descarce (?) automat; asta daca ai Adobe Photoshop Album Starter sau alt program de genu'. Good luck.

| Bebelushaaː a răspuns:

Buna happy
Pai si eu am tot Kodak si nu trebuie neaparat instalat un program. Adica imediat ce il connectez la unitate, imi apare o fereastra si se descarca instantaneu. thinking Ciudat al tau happy
Vezi ce sfaturi mai primesti si sper sa reusesti :*