| Mada_4034 a întrebat:

Am incarcat pe youtube un fisier video dar prietenii mei nu il gasesc ce pot face. help me!

Răspuns Câştigător
| tapeee a răspuns:

Si trebuie sa pui niste tag-uri care sa contina cuvintele din titlu, ca altfel nu da niciun rezultat in cautari.

5 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Le trimiti un link laughing

| Frankie a răspuns:

Asteapta sa primesti aprobare de la youtube si o sa fie public, sau vezi poate l-ai setat tu privat. o seara buna.

| virusxxx112 a răspuns:

Nimic pentru ca acest fisier este in adancul youtubului incearca cu alt nume la videoclip.Succes!

| misteralexutzu a răspuns:

Dai pe canalul tau si apesi pe clip! Copiezi adresa clipului si le-o trimiti!

| DannyDanuTs a răspuns:

Trebuie sa fii atenta ca atunci cand incarci fisierul sa fie setezi pe public jos de tot funda!