| cassie95 a întrebat:

Am incercat intr-o zi sa intru pe net, de pe telefon. si mi-a aparut o chestie cu WebCare Cosmote. Am dat accept dar acum orice pagina as incerca sa accesez. imi intra pe pagina https://webcare.cosmote.ro/webcare/
Stiti cumva cum pot sa scap de asta si sa pot intra din nou pe net de pe telefon? big grin

5 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Ala tine de browserul de la cosmote pentru net, e un fel de cont de user pe site-ul cosmote. vezi daca iti apare ca aplicatie prin tel si dezinstaleaza-l. totusi, ti-as recomanda sa pastrezi browserul, pentru ca nu utilizeaza mult trafic la conectare, iar din portalul web„n„walk poti intra apoi pe paginile tale preferate de net happy

| MarinaInna_7737 a răspuns:

Pai...dai pe acel site il stergi si iti scrii tu adresa de web pe care o vrei! succes!

| golanasu a răspuns:

Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie si nu stiu cum sa scap de chestia asta sad

| Niicu a răspuns:

Cum intru pe internet pe telefon daca am cosmote? m-am abonat la unele pachete de date si tot nu mergehappy imi zice cand intru pe net abonati-va intai la pacletele de date.

| cassie95 explică:

@MarinaInna_7737 : Nu merge, orice site as scrie se redirectioneaza catre acea pagina.
@gki1980: La aplicatii nu l-am gasit, si nu pot accesa deloc netul. pentru ca imi intra pe acea pagina. Orice as scrie acolo mi se duce la acest site