| Nicky29 a întrebat:

Am incercat sa dau un mesaj cuiva de pe vodafone pe vodafone si nu merge sa ii trimit imi apare mesaj in curs de expediere si asa ramane mult timp? persoana imi zice ca nu stie cauza si nici eu nu stiu! vreo idee?

2 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Catre alti colegi poti trimite? Daca da, inseamna ca e tel lui de vina. Daca nu, e de la tine - recomandat sa incercati o repornire a telefoanelor. Daca nici asa nu merge, verificati numarul centrului de mesaje (il gasiti in meniul de sms).

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Cand trimiti mesajul apare in curs de expediere adica inseamna ca se trimite.Persoana aia daca e la distanta mare de tine s-ar putea sa aiba semnal mai slab si trebuie sa astepti sau sa te muti tu cu telefonul in alt loc sa ajunga mai repede. Punete la geam si spune-i acelei persoane sa se puna si ea la geam cand trimiti(semnalul acolo e mai mare). Asteapta pana numai zice nimic. Sper ca ti-am fost de folos.Succes happy