| XxMLGproGAMER69xX a întrebat:

Am incercat sa descarc un clip de pe gmail,pe pc, dar nu a mers a descarcat doar audio...foloseam windows media player,si browsorul opera,imi puteti spune de ce nu merge si cum pot remedia problema, dau funda pentru cel mai bun si cel mai rapid raspuns

1 răspuns:
| mariusyk08 a răspuns:

Cu ce program l-ai descarcat? Sunt unele clipuri ce au anumite blocaje, dar pot aparea si erori la decarcare, depinde de softul folosit. Incearca sa folosesti altceva pentru descarcare, de exemplu Real Player sau incearca sa-l convertesti intr-un format suportat, de exemplu avi.
Succes!