| AdySmekeruXXX a întrebat:

Sal TPU ! Am avut descarcat Windows Media Player 9 si mergea perfect insa ieri cand am incercat sa ascult muzica imi aparea o chestie cu windows media player 11 . L-am intrebat pe fratele meu mai mic si mi-a zis ca i-a aparut dar a apasat pe nu stiu ce iar acum nu mai imi merge. L-am sters si am incercat sa il descarc iar dar nu am reusit , nu ma lasa. As putea sa repar totul eu singur?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Fa un System Restore! Restaurarea de sistem iti da timpul inapoi pana la instalarea ultimului program de exemplu. Da timpul inapoi cu 2-3 zile daca se poate. Intra in Start->run->system restore->urmeaza pasii de acolo.