| alexronaldo77fde a întrebat:

Am încercat să deschid o arhiva cu Windows media center(nu intrebati) si acum îmi deschide toate programele din Pc cu Windows media center.ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| cosmin76 a răspuns:

Pai dai click dreapta pe un fisier care ii cu media player dai open with/deschide cu apoi dai more /mai multe si apoi iti alegi cu ce vrei sa deschizi... funda? big grin

| alexronaldo77fde explică:

Nu merge. De exemplu cs-ul cu ce program ar trebui sa-l deschid? Internet explorer? Sau Google chrome?