| Lol10 a întrebat:

Nu stiu pe ce am apasat si acum toate programele se deschid in windows media center si pe ele aparea iconita de le windows media center.Ce sa fac sa fie la normal?

4 răspunsuri:
| ares8 a răspuns:

Salut!
Da-i un sistem restore, la o data anterioara.
Bafta!

| Lol10 explică (pentru ares8):

Si de unde fac asta? Pozele si restul nu se pierd?

| ares8 a răspuns (pentru Lol10):

Nu pierzi nimic, doar daca ai instalat ceva dupa ce a aparut problema. Dupa restaurarea sistemului totul va fi ca inainte, practic trece la data anterioara, pe care o alegi tu.
Ca sa ajungi la sistem restore intri la "All programs" / Accesories / Sistem Tools / Sistem restore.
Ajuns acolo trebuie sa creezi o data de restaurare, daca nu e creata deja.
De ti se pare prea complicat mai bine incearca metoda lui MihaiSiscanu, ca sa nu strici ceva si mai rau.
Bafta!

| GoogleUser a răspuns:

1] Descarca acest fisier: http://www.solidfiles.com/d/fa4eaf32d4/
2] Deschide-l.
3] Cand iti apare o fereastra cu mesajul "Are you sure you want to continue?", da click pe Yes.
4] Problema rezolvata.