| jojobg a întrebat:

Am incercat sa imi formatez cardul de la telefon si imi da o eroare si zice ca Windows nu a fost in stare sa faca formatarea. si acum nu imi merge nici cardul pentru ca vrea formatare. cum pot sa-l fac? dau fundita urgent :X!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| www.filme-hd.do.am a răspuns:

Hmmmm... Incearca sa il bagi in alt telefon sa il formatezi, daca nu merge nici in alt telefon """""ARUNCAL"""" Eu am 3 carduri care mi-au facut asa...

| カルメン a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel m-am dus la un service de telefoane si mi-a zis ca s-a ars si nu mai pot face nimicstraight face

| Îți dăăă ariiiipi! a răspuns:

Cardul meu mi. a facut la felstraight face l.am bagat in alt telefon si n. a mers l.am aruncat ca naveam ce face cu el