| Corineel a întrebat:

Hey buna ...
Mie nu imi mai merge cardul[1 gb] si atunci cand il bag in leptop imi zice ca trebuie sa il formatez ca sa il pot folosi . dau' click pe formatare si apoi imi apare eroare :" Windows was unable to complet the format " . am incercat sa il "caut" de virusi cu AVG . dar nimic , imi zice ca e "curat " . chiar nu stiu' ce sa mai fac sad "

*scuze pentru categorie , dar nu am stiut unde ar trebui sa o pun

1 răspuns:
| Robertutzuu a răspuns:

Daca cardul merge bagat in telefon poti sal reformatezi de acolohappy... daca nu e posibil sai fi blocat stergerea dar sincer nu mai stiu cum se deblocheaza.