| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat sa imi import mailurile din yahoo! pe Gmail, dar imi zice ca parola nu-i buna, cu toate ca e cea corecta. Am incercat si in ziua urmatoare si tot nu merge. In fiecare zi nu merge! Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| downdl a răspuns:

Dar stie cineva daca merge importate si conversatiile nu doar e-mail-urile din yahoo mail in gmail?

| ஐShadowஐ a răspuns:

Dai parola pierduta si dupa aia poti pune raspunusrile dupa care iti spune acolo parola noua care o vrei sper ca te-am ajutat