| morfeo a întrebat:

Salut! Cam de o saptamana nu merge sa ma mai conectez la yahoo mail, cu adresa de yahoo (cea de gmail merge). Cand introduc emailul imi da eroarea asta:

Ufff...
Nu vă putem autentifica în acest moment. Reîncercați peste puțin timp.

Nici nu apuc sa bag parola, imi face asa imediat dupa ce scriu adresa de yahoo. A mai patit cineva? Nu pot sa-mi vad mailurile

3 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Acum am incercat unul pe care il folosesc foarte rar. Merge.
Fa o scanare de virusi.

| morfeo explică (pentru Iote):

Am rezolvat-o intre timp. Aparent nu mai pot sa ma loghez cu adresa, insa merge cu numarul de telefon. Tot de la dobitocii astia cu securitatea lor, 10 ani m-am logat cu adresa si acum nu mai merge...

| Iote a răspuns (pentru morfeo):

Ai dreptate.