| Heidi a întrebat:

Am incercat sa imi reincarc cartela si am facut o prostie. Zice ca dupa multiple incercari de reincarcare nu mai mergestraight face! Cum fac sa mearga sa introduc din nou codul? Am citit ca trebuie sa sun la servicii clineti, sau ceva de genul...thinking Dar daca incerc maine din nou va merge?

2 răspunsuri:
| andiflorescu a răspuns:

Du-te la un magazin germanos, Orange sau Vodafone (depinde in ce retea esti) si cere incarcare pe numar big grin

| zahy a răspuns:

Probabil ai incercat la noroc daca incerci de multe ori se blocheaza acesu la aceasta optiune. trebuie sa intri inlegatura cu un operator si serezolva dar bine ca acela va vedea ce coduri ai bagat, daca ai incercat la noroc e posibil sa nu rezolvi nimica big grin dar incearca