| Λndrei a întrebat:

Am incercat sa instalez pe un laptop cu Windows 8 Pro USB-ul modem,(sau cum ii zice), de la Romtelecom si imi aparea un mesaj pe la vreo 80% "Instalarea a fost anulata de utilizator".N-am dat cancel la nimic...
Vreo idee?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Windows 8 e praf.Mai bine rămâi pe Windows 7.Nu tot ce e nou e și bun. Dacă ai și plătit pentru el atunci e și mai grav.Succes

| K0sti a răspuns:

Nu e compatibil cu win 8!

| Λndrei explică (pentru K0sti):

Pai si atunci ce de facut? Nu pot sa-mi schimb Windowsu' ca asa are chef Romtelecom? Trebuie sa faca ceva...

| K0sti a răspuns (pentru Λndrei):

Mai multe amanunte nu pot sa-ti dau, eu am RDS, dar asta e banuiala mea. Windows 8 e prea nou pentru multe chestii, inclusiv pentru modemul tau.