| robert8289 a întrebat:

Am incercat sa instalez windows xp sp3 si imi da o eroare care spune ca fisierul aiuukook.sys nu a putut fi copiat.Pot da skip, dar mai tarziu intampin probleme si nu mai pot instala windows.
Ce pot face?
P.S: Stiu ca nu am fost prea clar dar daca puteti va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| WR104 a răspuns:

Instaleaza tu windows-ul si mai vezi dupa cum rezolvi celelalte probleme care vor aparea sau nu, da-i skip daca nu merge, incearca sa scoti cd-ul si sa-l bagi din nou poate asa o sa gasesca fisierul respectiv, se mai intampla.
Succes!

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Poate ajută:
http://www.videotutorial.ro/? p=425
La mulţi ani!

Răspuns utilizator avertizat