| ammodytes a întrebat:

Am incercat sa-mi descarc de pe net niste 'themes' (ca sa zic asa) pentru telefon. Problema e ca au formatul. sis si nu stiu cum sa le deschid, adica nu mi le recunoaste calculatorul iar daca le transfer pe telefon tot nu pot fi citite. Asa ca ziceti-mi si mie, va rog, cum trebuie sa procedez. happy

Răspuns Câştigător
| uzzi92 a răspuns:

Fiecare telefon (marca) are o anumita extensie la teme (. sis cred ca sunt pentru nokia).
http://gallery.mobile9.com/... intra aici si ia teme... pentru ca aici iti selectezi marca si modelul de telefon, si daca ai programul de la telefon instalat sigur o sa ti le recunoasca;)...
daca le downloadezi de aici si tot nu ti le recunoaste poti sa incerci sa dai click dreapta pe ele / open with / choose program / nokia aplication installer (de ex pentru nokia)... succes :)

5 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Pentru fisiere pe telefon, incearca site-ul zedge.net, unde iti faci cont conform cu modelultau de telefon, iar dupa ce iti faci cont poti sa transferi usor teme

| FearNoEvil a răspuns:

Presupun ca pentru Nokia sunt.
Nu se pot deschide. Se pot instala cu Nokia PC Suite (pe care il poti descarca gratuit de pe site-ul Nokia).

| bl00ndutza_9824 a răspuns:

Depinde de site-ul de pe care ai descarcat nu merge de pe toate incearca de pe zedge.com tragi si redepe si usor tot ce trebuie sa faci e sai faci cont (gratis) itit selectezi acolo modelul telefonului tau si o sati arate teme sau. wallpapers pentru telefonului tau

succes happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuneti-mi si mie cum se face propria themes plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti merg sis-uri iti merg alte tipuri