| windowssevenvswindowsultimate a întrebat:

Am instalat avast si nu mai merge yahoo messenger de ce ce sa fac? ajutati-ma plsssss

Răspuns Câştigător
| PedoBarbie a răspuns:

Atunci când pui un antivirus programele merg mai greu pentru că sunt monotorizate de Avast în cazul tău.
Îţi recomand să ştergi orice fel de antivirus sau program asemănătorîn caz că doreşti ca Yahoo Messenger să funcţioneze.
Pe curând!

2 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Nu are nici o legătură una cu alta, problema e la yahoo, dezinstalează-l după care instalezi din nou

| Nykw96 a răspuns:

Downloadeaza alt messenger sau seteaza avastul sa nu mai scaneze yahoo messengerul big grin