| nosferatu a întrebat:

Am instalat movie maker si cand vreau sa il deschid imi spune asa: video card does not meet minimum requirement. ce are?

Răspuns Câştigător
| ForteGames a răspuns:

Poate avea mai multe!

Ai toate driverele instalate? Prea mult sincer nu te poate ajuta nimeni, daca nu dai mai multMe detalii! Programelul e mic, ar merge aproape la 99% la toata calulatoarele ce au xP pe ele! Mda sper ca vei reusii!

1 răspuns:
| Ea12345 a răspuns:

AI spatiul necesar prea mic...credbig grin
SI eu am incercat sa-l deschid o data, si mi-a aparut acelasi mesaj.AM sters cateva programe vechi si nefolositoare, si dupa mi s-a deschis normal.
Succes!kiss