| BogdanSolomon1994 a întrebat:

Am instalat pe PC Windows Home Edition Sp 2 original, dupa instalare îmi zicea că trebuie să îl activez în timp de 30 de zile...au trecut cele 30 de zile și acum îmi cere un id de confirmare.Am căutat și pe internet și nu am găsit mare lucru poate mă puteți ajuta

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Daca este original trebuie sa ai un key. un cod de cifre. si litere. daca bagi acel cod nu mai iti trebuia un id.

| BogdanSolomon1994 explică:

Copil copac știi macar cum arata un cd original?

| BogdanSolomon1994 explică:

Ok du-te și ciocănește în altă parte...deja miroase a carne expirată ☺