| BulaNNNz0R a întrebat:

Am instalat subway surfers pe un Alcatel one tauch 991 cu procesor Armv6/7 si acum imi da o eroare de gen:oprire neaspteptata a aplicatiei subway surfers de ce?

8 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

Ala este un lag sau mai bine spus o eroare, in concluzie aplicatia nu e tocmai pentru procesorul tau.
Dar daca doresti atat de mult jocul asta il poti downloda de aici
http://db.tt/aDbhzGy0
el e dezvoltat de ce de la Xda si potrivit spuselor lor ar trebui sa iti functioneze perfect fara nici un lag

| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Subway surfers trebuie sa aiba adnroid big grin

| floppy98 a răspuns:

Daca s-a dat actualizare la el posibil ca a trecut de la Armv6 la Armv7
incearca pe goole "download subway surfers armv6" si ar trebui sa nu iti mai dea eroarea aia

| antohianda a răspuns:

Am o prietena tot cu Alcatel One touch 991 si nici la ea nu merge sa-si descarce Subway surfers.Eu am HTC Desire C si la mine merge

| antohianda a răspuns (pentru antohianda):

Sau...daca o ai instalata pe SD si nu merge, scoate SD-ul si baga-l iar happy

| BulaNNNz0R explică:

Da mi-l doresc chiar foarte mult dar tot nu merge nu stiu ce sa ii mai fac

| Biber_Mario_1992 a răspuns:

Nu stiu

| AndyAndrada a răspuns:

Poate pentru ca nu ai andriod-ul destul de mare