| BulaNNNz0R a întrebat:

Am un Alcatel one tauch 991 si nu merge jocul subway surfers si nu stiu dc am androi 2.3.6 procesor 800 am luat peste 20 de modele de joc undele mi le-a instalat dar cand intru in ele imi da eorare de gen"oprire neasteptata a aplicatiei subway surfers

Răspuns Câştigător
| dianaandra1467 a răspuns:

Eu am Alcatel OneTouch 918. Și da, este o coincidență foarte mare. Și eu mi-am descărcat Subway Surfers și nici mie nu-mi merge. L-am descărcat de pe Google Play și nu merge. Nici eu nu știu de ce. Mie îmi spune "oprire neașteptată a aplicație subway surfers" și trebuie să alegi "forțează închiderea" sau "raport„, nu-i așa? ei bine, eu am încarcat să raportez și tot nu merge.

5 răspunsuri:
| abalabam a răspuns:

Cum l-ai instalat? De unde l-ai luat?

| abalabam a răspuns:

Cum ai instalat jocul? De unde l-ai luat?

| abalabam a răspuns:

Este posibil sa fie de la rezolutie.De multe oriu se intampla ca jocurile sa nu mearga din aceasta cauza.Subway Surfers nu este un joc cu o grafica atat de buna incat sa nu functioneze pe Alcatel ot 991.Incearca,daca se poate, sa gasesti jocul exact la rezolutia optima pe telefonul tau.

| abalabam a răspuns:

Cauta,de exemplu subway surfers 320x240...

| BulaNNNz0R explică:

Si care ar fi aia?