| laurik_5214 a întrebat:

Am instalat SweetImSetup si acum as vrea sa-l dezinstalez si nu stiu cum nu am asit pe nikaieri uninstal care ma ajutati dau funda + vot! plz

Răspuns Câştigător
| Hannibal_3697 a răspuns:

Intra in Control Panel, Add or Remove Programs, cauti programul cu pricina in lista si dai dublu click. Sau cu programul CCleaner.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la control panel la add or remove programs si dai la programul care vrei sa ti-l dezinstalezi.

| AnnaDee a răspuns:

Buna, draga!
O cale simpla și sigura este sa intri la Control Panel- Add or Remove Programs- iar apoi cauți acolo programul pe care vrei sa-l dezinstalezi și dai Remove.
Sper ca te-am ajutat!

| Ogorinio a răspuns:

Intri in panoul de control dai adaugare sau eliinare programe.il gasesti si dai eliminare funda?