| xjustfearless a întrebat:

Am instalat the sims 3, iar acum ca nu ma mai joc vreau sa il sterg, si nu merge sters! Am incercat de nenumarate ori sa il sterg.Acolo spune ca este dezinstalat, apoi se blocheaza putin apoi tot asa este.INSTALAT. Nu stiu ce sa fac.HELP

Răspuns Câştigător
| ριтʏcнα a răspuns:

Pai asa se intampla cand nu citesti carticica aceea mica. daca nu ai avut windowsu instalat cu versiunea din carticica e posibil sa fie de la window.si mai insista la control panel.si cand se mai blocheaza da-i restart. daca tot nu merge du-l la reparat poate ii face ceva.asa mi s-a intamplat si mie.

14 răspunsuri:
| Nic a răspuns:

Control panel-add or remove programs si de acolo trebuia sters happy

| BuLLetBtwin a răspuns:

Incearca sa il mai instalezi o data apoi sa il stergi.

| roby96 a răspuns:

Deci...incearca cu CCleaner.Il instalezi iar dupa ce faci asta dai click-dreapta pe recycle bin si dai deschide CCleaner.Acolo trebuie sa fie pe partea stanga mai multe optiuni. Te duci la unelte si selectezi sims 3 si dai dezinstaleaza.Sar putea sa mearga.

Succes:*

| xjustfearless explică:

Imi raspunde cineva?

| xjustfearless explică:

Asa am facut. de fiecare data fac asa si tot asa imi apare. nu se misca de acolo

| xjustfearless explică:

Da dar eu l-am luat de pe net jocul.si nu stiu cum sa il mai sterg, am incercat mereu sa il sterg de la add or remove programs dar nu mergecrying

| ριтʏcнα a răspuns:

Pai da...vedeti cand parintii va zic sa nu instalati jocuri dupa net voi ziceti ca sunt nebuni. uitati ca nu e asa.altadata...as ce va zic ca va zic sa va faca voua bine ca nu vb de prosti

| NthtoShare a răspuns:

Incearca din Control Panel -> Add or Remove Programs

| AllyAllina a răspuns (pentru NthtoShare):

Asa am facut si eu si tot nu merge. Am aceeasi problema

| Trinity a răspuns:

Pe l-ai sters din Add or remove programs ca acolo nu e normal sati apara nimic big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba vezi ca acu te lasa sa faci tatuaje te da inarmat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va multumesc mult pentru indrumari sunteti tari

| rraluca a răspuns:

Mergi la start-control panel-ad or remove programs-cauti jocul si dau remove...ar trebui sa mearga tongue