| Extr3m33 a întrebat:

Am instalat un windous la o persoana care nu mai are driverele de la pc.Pe langa asta, nu recunoaste nici placa de retea, ca sa pot accesa internetul. Vreau si eu un driver pentru: Realteck RTL8139-810X Family PCI-E Gigabite Etherent.

2 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Ai acolo "Or choose another OS" dai click si selectezi ce sistem de operare ai si de acolo te descurci. http://realtek-rtl8139-810x-family-fast-etherne2.drivers.informer.com/

| itsoft a răspuns:

Daca spui si ce windows e si mai bine!