| CRBL a întrebat:

Am instalat windows 7 ultimate pe 64, peste win xp home edition. Mi-au fost pastrate si datele de pe win xp, si as vrea sa stiu daca pot sa revin la win xp cumva ..adica sa nu trebuiasca sa pun iar alt win.

2 răspunsuri:
| Neajutorat a răspuns:

Da,intri pe windows xp, dai click dreapta pe partitia pe care ai instalate windows-urile, dai proprietati iar apoi disk cleanup.
Daca ai instalate in partitii diferite, formatezi partitia dorita si gata.

| RAY a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi de la zero xp