| WeAreSmart a întrebat:

Am instalat Winwos 7, ce programe imi recomandati sa instalez?

6 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Ce îți dorești tu. noi nu avem de unde să știm ce programe foloseai înainte.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce trebuie sa iti recomandam noi? iti instalezi ce ai nevoie.
vrei sa scrii ceva / faci o prezentare iti instalezi pachetul office
vrei sa cotesti un pdf iti instalezi un pdf reader
vrei sa iti protejezi calc iti instalezi un antivirus

| AgathaRo a răspuns:

Instalezi programe dupa necesitate. Winamp, vreun player video, codecuri. Nu am de unde sa stiu la il vei folosi pc-ul.

| AmyAmya a răspuns:

Buna! Poti instala:
Mozilla Firefox/Google Chrome
Nero
Adobe Flash Player
Adobe Reader
BS Player
Winamp
Antivirus (eu am Avast)
Yahoo! Messenger
Skype
Sper ca te-am ajutat! Pa!

| Mitzac a răspuns:

Baga pentru anti virus Nod32(free) baga JAVA
NIVIDIA sper ca te-am ajutat
Funda?

| Costii a răspuns:

Doar ce ai nevoie, nimic cat sa incerci calculatorul. Un messenger, un browser, un joc, un programel teamviewer caci vad ca nu prea le ai cu pc-ul, CCleaner, Avast (antivirus).