| adriangabor92 a întrebat:

Am inteles ca daca ai doua harduri la calculator, poti sa faci windows pe fiecare hard in parte sau pot sa fac un singur windows? Va rog frumos sa ma lamuriti.

3 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Si eu am doua harduri la calculator : unul al meu si unul al lui tata. Windouws se face pe fiecare hard in parte pentu ca hardul e ca si creierul si memoria calculatorului.

| loadme a răspuns:

da poti. poti si cu un hard. Trebuie sa faci partiti. Eu iti recomand un singur windows

| irbis a răspuns:

Cu doua hard-uri e acelasi lucru cu a avea doua partitii. Eu am doua hard-uri pe care le vad ca partitiile c si d. Pe orice calculator, indiferent cate hard-uri sau partitii are, poti instala mai multe sisteme de operare pe orice partitie, atata timp cat ai spatiu. Eu am avut odata doua sisteme de operare pe un singur hard.