| Emitzanu2002 a întrebat:

Am internet de la rcs rds si am facut toti pasii la instalarea routerului tp-link iar mie imi apare semnalul full iar cand intru in browser nu se incarca

ajutati-ma!

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Chiar daca iti apare semnalul full, asta inseamna ca ai legatura pana la ruter. faptul ca nu merge browserul inseamna ca ruterul nu stie sau nu are voie sa se conecteze la reteaua lor.
pentru orice greseala posibila, suna la ei, spune-le ca ai nevoie de asistenta telefonica pentru determinare problema conexiune via router.

2 răspunsuri:
| AndraAndrada2000 a răspuns:

Suna la ei si spune ca ai o problema la rutar. Funda?

| Cristikoooooo0 a răspuns:

Suna la iei ca dupa ce faci conexiunea la rutar trebuie iei sadi dea drumul la net sper ca tam fost de ajutor